pieteikties bezmaksas konsultācijai

Digitālais mārketings

Vēlies, lai tavs uzņēmums Google meklētājā parādās pirmais, kad kāds meklē ko saistītu ar tavu produktu/pakalpojumu, kā arī lai uzņēmuma reklāma tiktu parādīta interneta vietnēs, kuras apmeklē tavs potenciālais klients? Tad mūsu digitālo reklāmu izstrādes pakalpojums ir piemērots tieši tev! Salīdzinājumā ar vides vai TV reklāmām, šis ir lēts un ļoti efektīvs reklāmas risinājums, kas palīdzēs sasniegt plašu mērķauditorijas grupu.

Visprātīgāk šo darbu uzticēt mums, jo:

 • Search network

  Izstrādāsim reklāmu, kas parādās Google meklēšanas rezultātos, kad tiek meklēti konkrēta produkta vai pakalpojuma atslēgvārdi. Kampaņas ietvaros izstrādāsim stratēģiju, atlasīsim auditoriju un sagatavosim atbilstošus atslēgvārdus. Rūpīgi sekosim kampaņas rezultātiem, pēc kuru analīzes tiks veikti regulāri uzlabojumi.

 • Google display networking

  Izveidosim digitālos banerus, kas tiek rādīti vairāk nekā 2 000 000 tīmekļa vietnēs un 650 000 lietotnēs, kas nozīmē, ka reklāma ir tur, kur ir tava mērķauditorija. Kampaņas ietvaros izstrādāsim stratēģiju, banerus, atlasīsim auditoriju, rūpīgi uzraudzīsim rezultātus un veiksim uzlabojumus.

 • Facebook reklāmas

  Balstoties uz tava uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem, mēs izstrādāsim reklāmas visaktīvāk lietotajā sociālo tīklu vietnē Latvijas mērogā – Facebook. Ik nedēļu Latvijā to apmeklē aptuveni 673 000 cilvēku, kas nozīmē, ka tas ir visizdevīgākais un vieglākais veids, kā sasniegt uzņēmuma mērķauditoriju. Reklāmas izstrādes procesā izvēlēsimies tieši tevis piedāvātajam pakalpojumam/produktam efektīvāko un piemērotāko reklāmas veidu, lai piesaistītu papildus klientus tavam uzņēmumam.

 • instagram reklāmas

  Izgatavosim reklāmas kampaņu lietotnē Instagram, kuru Latvijas mērogā izmanto aptuveni 340 000 cilvēku, tajā skaitā ļoti daudz jauniešu. Ja Jūsu uzņēmuma sniegto pakalpojumu un produktu mērķauditorijā ietilpst Y un Z paaudzes (līdz 30 gadiem), tad reklāmu izveide un izvietošana lietotnē Instagram var būt ļoti efektīva, lai piesaistītu jaunus potenciālos klientus.

 • PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI