pieteikties bezmaksas konsultācijai

Korporatīvā tēla izstrāde

Jebkuram zīmolam ir nepieciešams savs unikālais dizains un vizuālā identitāte, ar ko patērētājs to atšķirs no citiem zīmoliem mūsdienu plašajā un piesātinātajā produktu un pakalpojumu klāstā. Dizains ir ne tikai atpazīšanas zīme, bet veids, kā veidot saikni un rast uzticību starp uzņēmumu un tā mērķauditoriju. Piedāvājam izstrādāt: logotipu, veidlapas, apģērba apdrukas dizainu, vizītkartes, prezentreklāmas, stila grāmatu, reklāmas banerus, kā arī vizuālos materiālus sociālajiem tīkliem.

Visprātīgāk šo darbu uzticēt mums, jo:

 • Izpēte un iepazīšanās ar projektu

  Korporatīvā tēla izstrādes procesa sākumā izpētīsim tava uzņēmuma būtību, misiju, mērķus un nozares specifiku, lai spētu izdomāt vislabāko pieeju uzņēmuma vizuālās identitātes uzlabošanai vai tās izstrādei no nulles. Izpētes procesa rezultātā tiek atrasti dažādi risinājumi, kas varētu būt piemēroti tieši tavam uzņēmumam un tiek virzīti tālāk uz ideju fāzi.

 • Ideja

  Ņemot vērā tava uzņēmuma izpētes procesu, tiek atlasīti labākie koncepti vizuālā tēla izstrādei. Ideju izvēle un noslīpēšana notiek sadarbojoties ar tevi, lai grafiskā identitāte tiktu izstrādāta pēc iespējas atbilstošāk tavām vēlmēm, kā arī atbilstu uzņēmuma būtībai.

 • Izstrāde

  Balstoties uz ideju fāzē ģenerētajiem vizuālās identitātes variantiem, tiek apkopotas veiksmīgākās idejas, un tiek izstrādāts to dizains. Gala rezultātā tiek iegūti dažādi moderni, kvalitatīvi un tavam uzņēmumam atbilstoši vizuālā tēla varianti, no kura ir iespējams izgatavot uzņēmumam nepieciešamos reprezentatīvos materiālus – reklāmas, vizītkartes, logo, apģērbus u.c.

 • Uzlabojumi

  Pēc vizuālās identitātes izstrādes veiksim nepieciešamos uzlabojumus atbilstoši tavām vēlmēm, kā arī laika gaitā varam uzlabot un izmainīt izstrādātā vizuālā tēla elementus, lai uzņēmuma vizuālais tēls mainītos līdzi tavam uzņēmumam un paliktu aktuāls.

 • PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI