pieteikties bezmaksas konsultācijai

MĀJASLAPAS DIZAINA IZSTRĀDE UN PROGRAMMĒŠANA

Mājaslapa ir uzņēmuma vizītkarte, tāpēc tās neesamība vai novecojis dizains var būt kritisks, kad Jūsu potenciālais klients pieņem lēmumu starp jūsu vai kāda cita uzņēmuma piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem. Kvalitatīva mājaslapa uzlabo uzņēmuma tēlu, tieši tāpēc ir svarīgi, lai tā ir moderna, funkcionāla, kā arī viegli lietojama. Sniedzot informāciju mājaslapā par jūsu uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, jūs ietaupiet laiku gan sev, gan potenciālajam klientam, kā arī sasniedzat vairāk cilvēku no Jūsu mērķauditorijas.

Visprātīgāk šo darbu uzticēt mums, jo:

 • Nozares un konkurentu izpēte

  Pirms mājaslapas izstrādes procesa uzsākšanas izanalizēsim uzņēmuma darba nozari un tās specifiku, kā arī konkurentus un viņu mājaslapas, lai izprastu, kas ir nepieciešams un kādi ir šo mājaslapu raksturīgākie struktūras, vizuālie, tehniskie plusi un mīnusi.

 • Struktūra

  Balstoties uz mājaslapas mērķiem, tavām velmēm un konkurentu analīzi, izstrādāsim atbilstošu lapas struktūru. Šim izstrādes posmam ir jāpievērš liela uzmanība, jo tas nosaka tavas lapas kvalitāti un lietotāja pieredzi. Skiču izstrādes posmā tiek izstrādāta mājaslapas struktūra tā, lai tā būtu atbilstoša uzņēmuma mērķiem un tajā pašā laikā parocīga, viegli saprotama un funkcionāla. Struktūras izstrādes laikā tiek veikti arī lietojamības testi, uzdodot nesaistītiem cilvēkiem veikt konkrētas darbības mājaslapā. Veicot uzdevumu, tiek identificēti tā saucamie “zuduma punkti”, kuros lietotājs sāk kļūt nemierīgs un nespēj izpildīt sev uzdoto uzdevumu. Balstoties uz šo testu rezultātiem, tiek pilnveidota struktūra un izveidots jau funkcionējošs mājaslapas prototips.

 • Dizains

  Kad lapas struktūras prototips (angliski - wireframe) tiek izgatavots, to sāk papildināt ar uzņēmuma tematikas krāsām, logotipu, fotogrāfijām un dizaina elementiem. Protams, dizaina koncepti tiek izgatavoti vairākos variantos, lai tu varētu personīgi izvēlēties sev tīkamāko. Kad mājaslapas dizains tiek izgatavots, to papildina ar saturu (tekstu), kurš tiek sagatavots intervijā ar tevi. Beigās tiek veikti pēdējie dizaina labojumi un darbs tiek nodots mūsu programmētājiem. Programmētāji iesaistās arī visos lietojamības un dizaina izstrādes posmos, lai diskutētu par funkcijām un iespējamību tās realizēt.

 • Tehniskā izstrāde

  Programmētāji sāk izstrādāt mājaslapas struktūras skici, un, kad mājaslapa ir funkcionāla, tai tiek klāt likti dizaina elementi. Kamēr notiek mājaslapas izveide, dizaineri paralēli izstrādā responsīvo dizainu, kas pielāgojas tava uzņēmuma klientu ierīcēm (planšetēm, telefoniem, datoriem). Kad mājaslapas skati ir funkcionāli lietojami un dizains ir pilnībā integrēts, mājaslapa tiek uzlikta uz droša servera un savienota ar domēnu.

 • Mājaslapas atsvaidzināšana

  Laika gaitā mājaslapa var novecot, un tai nepieciešams atjaunot funkcijas, spraudņus un pat dizainu. Mēs esam par ilgstošu sadarbību ar klientiem, kā arī paši piedāvājam integrēt jaunākās tehnoloģijas tavā mājaslapā, kas uzlabotu tavu darba efektivitāti, gan pieredzi taviem klientiem.

 • PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI