pieteikties bezmaksas konsultācijai

Sociālo tīklu administrēšana

Sociālo tīklu lietotāju skaits mūsdienās pieaug ar katru brīdi, tāpēc tā ir lieliska iespēja uzņēmējiem ar ilgtermiņa skatu nākotnē izmantot sociālo tīklu vidi, lai attīstītu savu uzņēmumu, kā arī komunicētu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Viss, kas ir nepieciešams – uzņēmumam un tā nozarei atbilstošāko komunikācijas tīklu izvēle, lai veidotu komunikāciju ar savu mērķauditoriju.

Visprātīgāk šo darbu uzticēt mums, jo:

 • Konkurentu analīze

  Veicam detalizētu uzņēmuma konkurentu, mērķauditorijas un tirgus izpēti. Tādējādi tiek izanalizēts, kādas ir tava uzņēmuma mērķauditorijas intereses, kā arī, kādi ir efektīvākie ierakstu veidi uzņēmuma nozarē. Apkopojot visus datus, tie tiek iesniegti tev pārskatāmā un viegli saprotamā veidā.

 • Stratēģija

  Balstoties uz izstrādāto konkurentu analīzi, izveidojam tev individuāli izstrādātu stratēģiju, uz kuru balstoties tiek izveidoti aktuāli un mūsdienīgi ieraksti, ar ko iekarot sociālos tīklus. Veidojam komunikācijas tēmu, kā arī materiālu un ierakstu piedāvājumu.

 • Izvietošana

  Ņemot vērā konkurentus un izstrādāto komunikācijas stratēģiju, varam izveidot sociālo tīklu kontus, kā arī sagatavot un ievietot ierakstus. Rezultātu optimizēšanas dēļ sasaistām tavu lapu ar nepieciešamajiem analīzes rīkiem, kā arī komunicējam ar sekotājiem (atbildes uz ziņām, komentāriem, kā arī veidojam saikni ar uzņēmuma klientiem).

 • Reklāma

  Pēc iepriekš sadalīta reklāmas budžeta un analīzes tiek izvēlētas tēmas un izveidotas reklāmas kampaņas, lai tās attīstītu uzņēmumu, kā arī piesaistītu jaunus sekotājus un potenciālos klientus. Kampaņas tiek regulāri uzraudzītas un tiek veikta budžeta optimizācija, lai tevis ieguldītā nauda sniegtu vēlamos rezultātus.

 • Atskaite

  Katra perioda beigās sagatavosim jums atskaiti, kurā norādīsim visus periodā sasniegtos mērķus, kādus rezultātus esam guvuši, un kāds ir mūsu nākamā perioda plāns jaunuzstādīto mērķu sasniegšanā.

 • PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI